Volné pracovní pozice

Do našeho týmu přijmeme nové posily na pozice viz níže:

Bezpečnostní technik BOZP a PO

Popis pracovní pozice

  • zajišťování činností v oblasti BOZP a PO,
  • nastavení systému a kontrola dodržování legislativních požadavků na pracovní prostředí,
  • provádění preventivních kontrol, školení, šetření pracovních úrazů,
  • jednání a součinnost s kontrolními a dozorovými orgány na úseku BOZP a PO,
  • vyhledávání a hodnocení rizik a zpracovávání příslušných interních norem z oblasti BOZP a PO,
  • navrhování a kontrola opatření vedoucích ke zvýšení bezpečnosti práce a ochrany zdraví zaměstnanců.

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického zaměření nebo bezpečnostní inženýrství,
  • znalost a orientace v legislativě, normách a hygienických požadavcích v oblasti pracovního prostředí a BOZP, PO,
  • schopnost komunikace s lidmi,
  • zájem se dále vzdělávat a profesně růst,
  • aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • uživatelská znalost PC,
  • odborná způsobilost dle zák. 309/2006 Sb. výhodou,
  • schopnost orientace v technické dokumentaci a znalost problematiky systémového hodnocení rizik výhodou.

Nabízíme

  • Pracovní smlouva na 6 měsíců s možností prodloužení na další období, jedná se o dlouhodobé zaměstnání,
  • bonusový systém hodnocení,
  • stravenky,
  • benefitní karta,
  • služební telefon,
  • služební PC,
  • služební automobil.

Nástup možný ihned, pozice je vhodná i pro absolventy. Jedná se o plný pracovní úvazek na 40 hodin týdně.

V případě zájmu kontaktujte Jana Nováka, provozního ředitele. Tel. +420 606 609 302.